Çin EV Elektrikli Araba Üretici
Bizimle iletişim kur

İlgili kişi : Jack

Telefon numarası : +8613687371293

Naber : +8613687371293

Free call
Hunan Jinlu Technology Co., Ltd.

Bir sebze gibi bir araba satın alın

  • Hunan Jinlu Technology Co., Ltd.
  • Hunan Jinlu Technology Co., Ltd.
Şirket ayrıntıları:
Ana Pazar: Kuzey Amerika, Güney Amerika , Batı Avrupa, Doğu Avrupa, Doğu Asya, Güneydoğu Asya, Orta Doğu, Afrika, Okyanusya, Dünya çapında
İş türü: Üretici, Dağıtıcı/toptancı, Aracısı, İhracatçı, Şirket ticaret, Satıcı
Markalar: No. Çalışanları: 80~100
Yıllık satış: Yıl kurulan:
İhracat p.c: 50% - 60%
Fabrika turu > Kalite kontrol >
Giriş

Hunan Jinlu Technology Co., Ltd.altı yıldır otomotiv ihracat alanında derinden ilgilenmektedir.Yurtiçinde ve yurtdışında 30'dan fazla ünlü otomobil markasının temsilcisi.

 

Çin'den yaklaşık birkaç yıllık prestijli araç ihracatı deneyimine dayanan şirketimiz, küresel tabanlı araç ticaret bayilerine tüm ülkelere ithalat için en son modelleri tedarik etmeye hazır ve hazırdır.

 

Ürünlerimiz dünyada çok popüler.özellikle deGüneydoğu Asya, Orta Doğu, Avrupa ve Asya.Size en kaliteli, en uygun fiyatlı hizmeti sunmak için yeterli profesyonel iş ekibimiz var.Mükemmel kalitemiz ve kusursuz hizmetimiz için müşterilerimiz tarafından çok takdir edilmektedir.

 

Çin'de, ülkenin en büyük ve en verimli düzinelerce BEV tesisi ile derin bir işbirliğine sahibiz.Sizinle işbirliği yapmayı dört gözle bekleyen yeni enerji araçlarının küresel trendini kavrayın.Çok teşekkürler!

Geçmiş

Hunan Jinlu Technology Co., Ltd., altı yıldır otomotiv ihracatı alanında derinden yer almaktadır.Yurtiçinde ve yurtdışında 30'dan fazla ünlü otomobil markasının temsilcisi.

 

Hizmet

Şirketin kuruluşundan bu yana "önce kalite, önce müşteri ve krediye dayalı" yönetim ilkelerine bağlı kalıyoruz ve müşterilerimizin potansiyel ihtiyaçlarını karşılamak için her zaman elimizden gelenin en iyisini yapıyoruz.Kalite sürecini kesinlikle kontrol ediyoruz, sözleşme teslim döngüsünü ve kalite takibini sağlıyoruz ve kalite itirazlarını hızlı bir şekilde ele alıyoruz.Şirketimiz, lastik dayanıklılığı, tüm elektrikli bileşenlerin ömür testi, hızlanma testi, araç dinamik fren testi, hızölçer denetimi, geri vites testi, kilometre sayacı denetimi, park freni testi, korna ses seviyesi testi ve diğer öğeler gibi binek araç süreç test sistemlerini benimser.

Ekibimiz

Fabrikamızda 100'den fazla işçi ve mühendisimiz var.Ve ihracat departmanında 10'dan fazla profesyonel satış müdürü!

Bizimle temasa geçin

Mesajınız Girin